יש לך חלום? נשמח להיפגש

  לוחות קיר

  לוחות קיר מאז ומתמיד היו חלק מעיצוב של כיתות בישראל, אחת מהבעיות הגדולות של כיתות בשנים האחרונות היא העיצוב של לוחות קיר אשר לא התאים לסגנון הכיתה והלימוד בה.

  רונית בירן – עיצוב לוחות קיר בכיתות

  בבעלותה של רונית בירן הסטודיו המוביל בארץ לעיצוב מרחבי למידה – סטודיו המשלב תכנים דידקטיים ועיצוב עדכני, בהלימה לתכני למידה – רונית גאה במאות בתי ספר אשר בזכות עיצוב מרחבי הלמידה, צוותי ההוראה יכולים להעביר את החומר הנלמד בצורה מעניינת ולא שגרתית, והתלמידים יכולים להבין את הנלמד באופן מגוון ומלא חיים וצבע.

  כיצד מתבצע התהליך של עיצוב לוחות קיר?

  תהליך עיצוב מרחבי הלמידה נבנה מתוך שיתוף פעולה מלא עם מנהל/ת וצוות בית הספר.

  בשלב הראשון, אני נפגשת עם מנהל/ת ביה"ס לקביעת יעדים וסימון המרחבים אותם שואפים לטפח.

  נקבע צוות מורים שבונה את התכנים ומתכנן כיצד יראה התוצר הסופי, לוחות הקיר יעוצבו בהתאם למסקנות הסופיות ולרוח הכיתה.

  התהליך נובע בדרך כלל מתוך הייחודיות הבית ספרית, צרכי הצוות והתכנים אותם רוצים לפתח ולהעצים. כל המרחבים מתוכננים מתוך קשר לתכנים שיילמדו בהם, בגישה רב תחומית.

  לקביעת פגישה עם רונית בירן לגבי עיצוב לוחות קיר לכיתות, התקשרו כעת או השאירו הודעה ורונית תחזור אליכם.

  יש לך חלום? נשמח להיפגש

   לוחות קיר לגני ילדים

   לוחות קיר מעוצבים הינם כלי עבודה מצוין וחיוני עבור בתי עסק, מוסדות וארגונים רבים. הלוחות עצמם הינם מוצר אסטטי ושימושי המוצע במגוון צבעים, גדלים, צורות וחומרים ידידותיים לסביבה. בכדי לרכוש את הלוחות האיכותיים ביותר אתם מוזמנים לפנות אל רונית בירן עיצוב מרחבי למידה. 

   לוחות קיר למגוון שימושים

   כאמור, לוחות אלו מהווים כלי עזר לעבודתם של גופים שונים, ומשמשים בעיקר למטרות הוראה, כלוח מודעות וככלי עבודה משרדי, באמצעות לוחות אלו ניתן לשפר את הלמידה באופן משמעותי ולגרום לחניך להגיע להישגים גבוהים בלימודים ולשיפור ביצועים, זאת מאחר והראיה הפרונטלית היא זו שמסייעת להבנת החומר הנלמד על פי מחקרים שפורסמו.

   כל אחד מאתנו צריך לוח קיר על מנת לזכור דברים שעלינו לעשות או לכתוב מודעות כאלה ואחרות, אך הלוחות בדרך כלל נפוצים בין היתר בבתי ספר, אוניברסיטאות, בתי חולים ומרפאות, משרדים, חדרי ישיבות ומפעלים. ניתן להתקין לוחות מחוברים לקיר, לרכוש לוח נייד שניתן לשנעו ברחבי החלל, או לוח קיר משולב עם לוח מחיק או מגנטי, החוסך מקום ונועד לכתיבה והקרנת סרטים ומצגות.

   לוחות אלו מוצעים במגוון גדלים, החל בלוחות גדולי ממדים התופסים קיר שלם, וכלה בלוחות קטנים ואישיים. כמו כן, ניתן להזמין לוחות קיר בהתאמה אישית ולכל מטרה.

    לוח קיר רק אצל רונית בירן עיצוב מרחבי למידה

   אין ספק כי רכישת לוחות קיר מקוריים יהוו עבורכם השקעה משתלמת ביותר לאורך זמן רב! חשוב להתייעץ ולקבל מידע נוסף מייצרן ישראלי המייצר לוחות אלו כבר עשרות שנים. חשוב שתבחרו ייצרן שיספק עבורכם שירות אדיב ואמין לאורך כל הדרך, ושהמוצר שתרכשו יהיה מחומרים אמידים שישמרו לכם. 

   רונית בירן עיצוב מרחבי למידה, משווקת ומוכרת ללקוחותיה פתרונות מתקדמים עבור רכישות לוחות קיר שונים, הכוללים בין היתר עמידות ואיכות לאורך זמן. מדובר במוצרים איכותיים ותקניים המעניקים מענה מדויק לצרכים שונים, המסופקים עם ייעוץ וליווי מקצועי לכל אורך תהליך הרכישה. אינכם יודעים איזה לוח מתאים עבורכם? זקוקים לעוד כמה פרטים לפני הרכישה? צרו אתנו קשר עוד היום באתר האינטרנט או בטלפון 04-6294525 ואנו נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק עבורכם את הטוב ביותר.

   לוחות קיר לכיתה

   לוחות קיר לכיתה הינם מרכיב מרכזי ומשמעותי בעיצוב הסביבה הלימודית, כיוון שהקיר הינו קבוע ותוחם את מתחם הלימוד בו שוהים התלמידים במרבית שעות הלימוד. כמו כן הם קשורים בתהליך הלמידה ובגישה החינוכית ומטרתם היא מגוונת: לשקף נושא משמעותי הנלמד בכיתה, לעורר לחשיבה ולסקרנות וכן, לאפשר במה לביטוי אישי. הכירו את רונית בירן עיצוב מרחבי למידה, שתסייע בעיצוב – גם במסגרות בית הספר.

   מדוע חשוב להציב לוחות קיר בכיתה?

   עוצמת השפעת המסרים נובעת ממספר פרמטרים: המסר והתוכן – בהיותם קבועים לאורך תקופה בהתאם לנושא הנלמד: עונתי, חודשי, יומי, ומאפשרים הזדמנות לקלוט את הנושא, לעבד ולזכור אותו. כמו כן, ניתן להציג תהליכים ולהשתמש בתקשורת חזותית נכונה בבחירת הכתב – גודל, צבע ורקע המשפיעים על אופן קליטת המסרים.

   שיתוף הלמידים בגיבוש התכנים ותהליך היצירה תורם ומשפיע על אווירת לימודים נעימה, ויוצר תחושת שייכות וחיבור למקום הפיזי – לכיתה וכך התלמידים מגלים אחריות ושומרים על הקירות ועל התכנים. זכרו, התלמידים מודעים לכך שאם הקישוטים מושקעים, אסתטיים ומוחלפים בהתאם לנושא הלימוד ולתקופה ואם לא, אזי התלמידים יתייחסו בזלזול ולא פעם אף יגרור תלישה ופגיעה בתכנים.

   עיצוב סביבה לימודית הוא עולם שלם שכל מרכיב בו יוצר השפעה. יצירת סביבת לימוד נעימה וטובה תורמת לשיפור בהישגי התלמידים כיוון שהיא מקור להעברת מסרים, גלויים וסמויים – ולכן חשוב להשקיע מחשבה בניצול ובתכנון נכון של הסביבה הלימודית ובניהם הצבת לוחות קיר מתאימים במסדרונות החלל.

   מהו המחיר של לוח קיר בכיתה והיכן ניתן למצוא?

   מחיר של לוח קיר כיתה מעוצב משתנה בהתאם לגודל הלוח, לחומר בו אנחנו משתמש, לרמת הגרפיקה והעיצובים הנחוצים והמקום בו אנחנו צריכים לשים את הלוח המעוצב. על מנת לקבל הצעת מחיר ממוקדת, יש לפנות אלינו באתר לתיאום פגישה להתאמת עיצוב למרחב הלמידה – ונציגנו יחזור אליכם. תוכלו לספר לנו על הצרכים, ובתוך כמה דקות תקבלו מאיתנו את קטלוג הקירות המעוצבים שלנו ותוכלו לבחור את הקיר ואת הסגנון המתאים ביותר לכם.

   עם רונית בירן עיצוב מרחבי למידה, ניתן לעצב לוחות קיר בכיתה. הקירות המעוצבים שלנו הם אומנות מקורית ויצירתית אשר שמה לה למטרה ללמד את התלמיד ערכים ויצירתיות.

   20200817_130408

   עיצוב מרחבי למידה בעידן המידע נוספים

   מרחב פעיל

   רונית בירן – מרחב פעיל רונית בירן הינה מעצבת סביבות ומרחבי לימוד ובעלת הסטודיו המוביל בישראל לעיצוב מרחב פעיל לכל סוגי המרחבים והכיתות. רונית גאה במאות בתי ספר אשר בזכות...

   סביבה לימודית בכיתה

   סביבה לימודית בכיתה היא חשובה ביותר, כמו כל חלל שבו אנחנו שוהים זמן רב בחיינו, כיתת הלימוד חייבת להיות מעוצבת ברמה שיהיה ניתן בהן להעביר את החומר הנלמד...

   סביבת חקר

   סביבת חקר היא סביבה לימודית מחקרית אשר חייבת להיות כיום בכל בית ספר – סביבת חקר חייבת להיות מתאימה לסטנדרטיים של בתי הספר וגם להיות מתאימה מבחינה עיצובית. אם...

   סוכנות שיווק דיגיטלי