כשאנחנו מדברים על עיצוב כיתה, הכוונה היא איננה לוועדת קישוט.
עיצוב כיתה בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים כיום, מאפשר לחלל כיתה להפוך לחלק בלתי נפרד ממערך השיעור.

עיצוב כיתה נכון מותאם בדיוק לשפת התלמידים ומכיל בתוכו אלמנטים עיצוביים שעוזרים למורה לפרוץ את גבולות השיעור. המורה, גם התלמידים ואף מרחב הכיתה, כולם חלק אינטגרלי ממהלך השיעור.
לא עוד דפים התלויים על הקירות בצורה לא מגרה ומשעממת, שסביר להניח שהתלמידים כבר לא מתייחסים או רואים אותם. כאשר כיתה מעוצבת בצורה מודרנית וחדשנית, היא הופכת נגישה יותר עבור התלמידים. לכן, עיצוב כיתה לפי נושא רלוונטי הופך חשוב ביותר כאשר רוצים למקד את התלמיד ולגרום לו להיות מעורב יותר בשיעור
עיצוב כיתה יכול לכלול גם שימוש באביזרים טכנולוגיים (בבתי ספר שמאפשרים זאת), כגון אייפדים. אנו מעצבים QR ייחודי, שפותח עולם עשיר של תוכן ומידע עבור התלמיד.
שימוש בדפוס דיגיטלי המעניק ערך מוסף לתלמידים, קורא להם להיות אקטיביים במהלך השיעור ותורם להם לפיתוח החשיבה, ועוד. עיצוב כיתה יכול להיות חלק בלתי נפרד מעיצוב כולל של בית הספר או להיות בפני עצמו. כלומר, אם בית הספר רוצה לקדם את הרעיון המרכזי, או הציר המארגן שלו, גם הכיתות מעוצבות לפי אותם מסרים. או לחילופין, קיימת האפשרות לעצב רק כיתות מסויימות לפי נושאים ייחודיים הנלמדים באותה כיתה.
עם ניסיון רב בעיצוב כיתות, אנו נוכל ליצור עבורכם את הכיתות האינטראקטיביות והמושכות ביותר עבור התלמידים שלכם. באמצעות שלל אלמנטים שונים אשר יתפרסו ברחבי הכיתה, התלמידים יוכלו לקחת חלק מוחשי יותר במהלך השיעור, ללמוד יותר ובעיקר להרגיש מעורבים.

%d7%9e%d7%9b%d7%9c%d7%9c-%d7%a8%d7%9e%d7%aa-%d7%92%d7%9f

השארת תגובה